Referencie - TIGER REALITY s. r. o.

Referencie

Dobrý deň, chcela by som sa v mene celej mojej rodiny poďakovať Vašej realitnej kancelárii pri predaji našej nehnuteľnosti. Naše poďakovanie patrí hlavne pani Daubnerovej, ktorá od prvého rozhovoru s nami komunikovala veľmi milo, ústretovo a hlavne na vysokej profesionálne úrovni. Nemala jednoduchú úlohu, keďže my ako predávajúci sme sa trvalo zdržiavali v zahraničí a pani Daubnerová sa postarala o administratívnu stránku predaja nehnuteľnosti počnúc kúpno-predajnými zmluvami až po komunikáciu s inštitúciami pri prepisoch energií. Veľmi radi odporúčame Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov. Mária a Ivan Feňo.

 

Dobrý deň p. Daubnerová,

ešte raz sa Vám s priateľkou chceme poďakovať za pomoc pri kúpe domu. Nechceli sme dom kupovať na vlastnú päsť, pretože to obnaša aj určité rizika. Vaša realitná kancelária nám vo všetkom poradila, pomohla, všetky papierovačky (zmluvy, kataster) ste odborne nachystali. Keďže majiteľov predávaného domu bolo viac, mal som obavy, ale vy ste ich vždy v krátkom čase obehli a vybavili co bolo treba, Nebol problém ani s opakovanými obhliadkami. Určite Vás odporučím ak bude niekto potrebovať podobné služby. Ďakujeme, Peter a Zuzana.

 

Chcem poďakovať za ochotu a profesionálny prístup pani Daubnerovej. Je zjavné, že sa nehnuteľnostiam rozumie. Môžem jedine odporučiť! Peter M.

 

Týmto by sme sa chceli poďakovať za predaj pozemku, veľmi dobre a rýchlo zvládnutý predaj, palec hore a klobúk dole. Šikovná žena. Patrik K.